O nas

JANKOWICE 32 214 60 44 PSZCZYNA 570 873 722

Kiedy poruszana jest kwestia Twojego dziecka, to tylko najwyższe standardy wchodzą w grę.

Żłobek Troskliwe Misie zapewnia opiekę dla dzieci w przedziale wiekowym od 20 tygodni do 3 lat. Swoją działalność rozpoczął 1 września 2014roku.
Żłobek Troskliwe Misie jest miejscem, w którym Wasze dzieci będą czuły się bezpiecznie i szczęśliwie. Naszym głównym celem jest indywidualne podejście do rozwoju każdego wychowanka.
Nad Waszymi pociechami nieustannie czuwa sympatyczna i wysoce wykwalifikowana kadra pedagogiczna, wykorzystująca wszelkie techniki i metody stymulowania rozwoju. Naszym zadaniem jest wspieranie dziecka w doświadczaniu świata. Aby zapewnić maluszkom jak najlepsze przygotowanie do dalszych etapów ich życia przygotowaliśmy szeroką gamę ciekawych zajęć. Oprócz standardowych, znanych większości z nas zabaw muzyczno- ruchowych, rymowanek, tradycyjnych zabaw plastycznych, w naszym wachlarzu znajduje się miejsce na zajęcia rytmiczne, rehabilitacyjne, korekcyjne, wsparcie pediatry, wczesne wspieranie rozwoju mowy, nauka gry na pianinie.
Kwestią wyżywienia Państwa pociech zajmuje się profesjonalny catering, spełniający wszelkie wymogi w zakresie przepisów Stacji Sanitarno –Epidemiologicznej, a schemat posiłków przygotowywany jest przez dietetyka dziecięcego i dostosowywany do indywidualnej diety każdego dziecka.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby żłobek był bezpiecznym miejscem dla beztroskich zabaw Państwa pociech. Nasze placówki posiadają duże sale do zajęć, oraz pokoiki sypialniane na czas gdy dziecko będzie chciało odpocząć. Meble są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Zupełnie jak łazienki, gdzie idealnie zaadoptowaliśmy nisko umieszczone umywalki oraz malutkie sedesy. Wszystko to sprawia, że pomieszczenia są proste w przemieszczaniu się i zapewniają bezpieczeństwo.
Na tyłach naszych żłobków na zamkniętym terenie- z dala od ulicy niebawem powstaną Zielone Zakątki, z których będziemy korzystać w ciepłe dni. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, na specjalne życzenie rodziców jesteśmy gotowi opiekować się Waszymi maluszkami od godziny 6:00 do godziny 17:30. Jeśli Wasz najsłodszy szkrab ukończył już 20 tydzień, a nie ma więcej niż 3 lata, to nasz Żłobek będzie dla niego idealnym miejscem poznawania otaczającego go świata.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Aby odpowiednio zachęcić twoje dziecko do personalnego i edukacyjnego rozwoju, nasi profesjonalni pedagodzy stosują unikalne podejście pedagogiczne, które jest kombinacją walorów edukacyjnych, oraz atmosfery wolności i zabawy zachęcającej do nauki.